آینه و کنسول تک درب

بازدید : 4095   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول ۷۵
ارتفاع ۹۶
عرض ۴۸
برای خرید اینترنتی این محصول به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


آینه و کنسول تک درب ناودانی معرق در ابعادی به طول ۷۵ سانتی متر و ارتفاع ۹۶ سانتی متر و عرض ۴۸ سانتی متر طراحی شده است.آینه و کنسول تک درب ناودانی معرق در رنگ بندی سفید کرم خش و قهوه ای موجود می باشد.

آینه و کنسول تک درب ناودانی معرق کاری شده است.معرق آینه و کنسول تک درب ناودانی به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و توسط دست مونتاژ شده است.آینه و کنسول تک درب ناودانی دارای ست میز تلویزیون ناودانی و جاکفشی ناودانی می باشد.

جنس آینه و کنسول تک درب ناودانی معرق از چوب های راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی از مقاومت بالایی برخوردار است.اسکلت اصلی و پایه های آینه و کنسول تک درب از چوب راش ساخته شده است.

بر روی بدنه آینه و کنسول تک درب رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد.با توجه به ضد خش بودن رنگ پولیشی، باعث نگهداری از سطوح و شفافیت آینه و کنسول تک درب می شود.

در ساخت آینه و کنسول تک درب از انواع روکش های چوبی می توان استفاده کرد.آینه و کنسول تک درب از روکش کاوازینکو ایتالیایی ساخته شده است که نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار است.روکش آکاژو مات می باشد و از درخت آکاژو تهیه می شود.

همچنین شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما شماره تماس و نشانی ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

معرق/www.galleryparto.com

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.co

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com