آینه و کنسول چهار درب

بازدید : 5845   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول ۱۷۲
ارتفال ۹۶
عرض۴۵
برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


آینه و کنسول چهار درب بغل خمره در رنگ های سفید و طلایی طراحی شده است.جنس آینه و کنسول چهار درب بغل خمره از چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش مقاومت بالایی در برابر عوامل خارجی دارد.کلاف های آینه و کنسول چهار درب بغل خمره شامل پایه ها و اسکلت اصلی از جنس چوب راش می باشد.

ام دی اف به کار رفته در آینه و کنسول چهار درب بغل خمره از مقاومت بالایی در برابر سایش و سختی برخوردار است و همه ی این اوامر باعث مقاومت و کیفیت هر چه بیشتر آینه و کنسول چهار درب بغل خمره شده است.همچنین ام دی اف نسبت به نئوپان از شکل پذیری بالاتری برخوردار است و می توان آن را روکش کرد.

رنگ پولیشی به کار رفته در آینه و کنسول چهار درب بغل خمره از نوع ضد خش می باشد و شفافیت آینه و کنسول چهار درب بغل خمره را دو چندان کرده است.همچنین رنگ پولیشی باعث نگهداری از سطوح آینه و کنسول چهار درب شده است.

آینه و کنسول چهار درب در نمونه روکشی و معرق نیز طراحی شده است.در نمونه معرق آینه و کنسول چهار درب ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.آینه و کنسول چهار درب دارای ست میز تلویزیون نیز می باشد.

انواع روکش های چوبی در ساخت آینه و کنسول چهار درب استفاده می شود.به طور نمونه روکش گردو، روکش کاوازینکو ایتالیایی، روکش آکاژو، روکش ملچ و سایر روکش های جوبی را می توان در ساخت آینه و کنسول چهار درب استفاده کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟www.galleryparto.com

روکش معرق/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com