جا کفشی معرق و آینه

بازدید : 3730   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
برای خرید اینترنتی این محصول به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir

شماره تماس:
09154444590


جنس جا کفشی معرق و آینه از چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد و به همین دلیل استحکام به خصوصی به جاکفشی می دهد.اسکلت اصلی و پایه های جاکفشی معرق و آینه از چوب راش ساخته شده است.

جا کفشی معرق و آینه در دو سایز 90 و 110 سانتی متر طراحی شده است.سایز 90 سانتی متر 12 کفش بزرگسال طرفیت دارد و سایز 110 سانتی متر 20 کفش بزرگسال ظرفیت دارد.بنابر درخواست مشتری می توان ردیف آخر آن را متحرک ساخت.

جا کفشی معرق و آینه از انواع روکش های چوبی و در رنگ های کرم خش، سفید صدفی، روکش کاوازینکو و معرق طراحی شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست روکش معرق برش خورده مونتاژ می شود.جا کفشی معرق و آینه از روکش کاوازینکو  و روکش گردو ساخته شده است.روکش کاوازینکو و روکش گردو سبت به روکش های آکاجو ،ملچ و ... از شفافیت بسیار بالاتری برخوردار هستند.

همچنین در ساخت جا کفشی معرق و آینه از رنگ پولیشی استفاده شده است که رنگ پولیشی علاوه بر زیبایی بیشتر محصول، باعث نگهداری از سطح جا کفشی معرق و آینه می شود.جا کفشی معرق و آینه دارای ست میز تلویزیون، آینه و کنسول و ویترین می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما شماره تلفن و نشانی ما را داشته باشید.

 

 

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

معرق/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

روکش گردو/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com