لوستر تمام کریستال 6شاخه

بازدید : 3015   |      

لوستر تمام کریستال 6 شاخه

ارسال رایگان به سراسر کشور

شماره تماس 09154444590


جنس لوستر تمام کریستال 6 شاخه همانند سایر لوستر های کریستالی همانطور که از اسم آن بر می آید بخش قابل توجهی از لوستر از کریستال بوده و همین امر موجب انعکاس بیشتر نور در جهات مختلف  وزیبایی بیشتر  آن شده است.

آویز ها و اکثر قسمت های کاسه ای لوستر تمام کریستال 6 شاخه از کریستال رنگ شده اصلی به رنگ شامپاینی کارخانه است.شاخه لوستر تمام کریستال 6 شاخه از داخل دولایه می باشد که در لایه داخلی از یک نوع پلاستیک سفید استفاده شده است که این امر موجب شده است لوستر تمام کریستال 6 شاخه نسبت به نمونه های مشابه در بازار متمایز باشد .

لوستر تمام کریستال 6 شاخه به دو صورت ساده مشابه عکس و نوع دیگر در ترکیب واستفاده از لاله که در بالای هرشاخه قرار میگیرد ارایه میشود.

در ساخت لوستر تمام کریستال 6 شاخه از لاله های درجه 1 وهم چنین از کریستال های درجه 1 استفاده شده ودارای طراحی شیک وبه روز می باشد که لاله وکریستال ها به سلیقه ی مشتری قابل تعویض می باشد.لوستر تمام کریستال6 شاخه از 18 ماه خدمات پس از فروش بهره مند است.

همچین این مدل لوستر در جنس های آلیاژ و برنج نیز طراحی شده است.در این مدل ها آبکاری صورت می گیرد و 10 سال ضمانت آبکاری به همراه دارد.حباب های لوستر تمام کریستال 6شاخه را می توان از جنس سرامیک کار کرد که به روش رنگ کوره ای رنگ آمیزی می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

رنگ کوره ای/www.galleryparto.com

آبکاری/www.galleryparto.com

لوستر/www.galleryparto.com