میز تلویزیون بغل خمره معرق

بازدید : 10337   |      

میز تلوزیون بغل خمره ای معرق
طول ۱۷0
ارتفاع۵۷
عرض۴۳

برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


میز تلویزیون بغل خمره معرق در ابعادی به طول 170 سانتی متر و عرض 43 سانتی متر و ارتفاع 57 سانتی متر طراحی شده است.در ساخت میز تلویزیون بغل خمره معرق  از چوب راش استفاده شده است.چوب راش در جنگل های شمال کشور در استان های گیلان و مازندران رشد می کند.بدلیل مقاومت بالای پوب راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها، میز تلویزیون بغل خمره معرق از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار است.

میز تلویزیون بغل خمره معرق به طول 170 سانتی متر برای تلویزیون تا 70 اینچ طراحی شده است. میز تلویزیون بغل خمره معرق از طراحی زیبایی برخوردار می باشد و جذابیت خاصی به تلویزیون و دکوراسیون منزل می دهد.

همچنین انواع روکش های چوبی مانند روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز در ساخت میز تلویزیون بغل خمره معرق استفاده شده است که کیفیت بالایی به محصول داده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ، آکاژو و سایر روکش های موجود از شفافیت و کیفیت بالاتری برخوردار است.

رنگ به کار رفته در تلویزیون بغل خمره معرق  رنگ پولیشی می باشد که یکی از خاصیت های رنگ پولیشی کیفیت بالای این رنگ و همچنین شفافیت فوق العاده این رنگ است. علاوه بر این رنگ پولیشی ضد خش می باشد که با طراحی متخصصان کارخانه چوب برادران سیدی این رنگ با رنگ های به خصوصی ترکیب شده و باعث کیفیت بالای این رنگ می شود.

میز تلویزیون بغل خمره معرق از روکش معرق ساخته شده است.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.

شما می توانید از صفحه تماس با  ما شماره و آدرس ما را جهت سفارش محصول داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:     

معرق/www.galleryparto.com

   کاوازینکو\www.galleryparto.com

راش\www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com

روکش معرق/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com