میز تلویزیون تمام خمره

بازدید : 11632   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول۱۶۸
ارتفاع ۵۸
عرض ۴۵

برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


میز تلویزیون تمام خمره روکشی نقاشی در سایز 170 سانتی متر طراحی شده است.میز تلویزیون تمام خمره روکشی نقاشی از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش و ام دی اف هر دو دارای مقاومت بالایی می باشند.اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون تمام خمره روکشی نقاشی از چوب راش ساخته شده است.

میز تلویزیون تمام خمره روکشی نقاشی در رنگ های طلایی، سفید ، معرق و قهوه ای روکشی طراحی شده است.میز تلویزیون تمام خمره روکشی نقاشی شده است که نقاشی آن به وسیله دست کشیده می شود و برچسب نمی باشد.

انواع روکش های چوبی در ساخت میز تلویزیون تمام خمره استفاده می شود. روکش به کار رفته در میز تلویزیون تمام خمره نقاشی روکش کاوازینکو می باشد.روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو و ... از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

در ساخت میز تلویزیون تمام خمره از رنگ پولیشی استفاده شده است.رنگ پولیشی علاوه بر زیبایی، نقش نگهداری از سطح نیز بر عهده شان است .بنابراین باید از تخریب آن‌ها جلوگیری شود چرا که مراقبت از ان برای افزایش عمر ودوام رنگ مهم است که این هدف با استفاده از رنگ پولیشی میسر میشود.در نمونه معرق میز تلویزیون تمام خمره ابتدا روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس به وسیله دست مونتاژ می شود.میز تلویزیون تمام خمره در سایز 170 طراحی شده است و برای تلویزیون تا 70 اینچ مناسب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

 

مطالب مرتبط:

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

چرا چوب؟/www.galleryparto.com

روکش معرق/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com

Alternate Text
احسان سه شنبه 21 اسفند 1397

فوق العادست

Alternate Text
احسان سه شنبه 21 اسفند 1397

عالیه