میز تلویزیون تمام خمره ای

بازدید : 24612   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول ۱۶۸
ارتفاع ۵۸
عرض۴۵
برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


جنس میز تلویزیون تمام خمره ای از چوب راش و ام دی اف می باشد.چوب راش دارای بافتی است که در برابر حشرات چوب خوار و قارچ مقاومت خوبی دارد.

میز تلویزیون تمام خمره ای به طول 170 سانتی متر و عرض 45 سانتی متر و ارتفاع 58 سانتی متر مناسب برای تلویزیون های 50 تا 60 اینچ می باشد. با توجه به اینکه تمام خمره می باشد در ابعاد 150 و 190 نمی توان طراحی کرد؛ بدلیل اینکه وزن آن سنگین می شود.

رنگ به کار رفته در میز تلویزیون تمام خمره ای رنگ پولیشی می باشد که یکی از خاصیت های رنگ پولیشی کیفیت بالای این رنگ و شفافیت فوق العاده آن می باشد. رنگ پولیشی ضد خش می باشد که با طراحی متخصصان کارخانه چوب برادران سیدی با رنگ های به خصوصی ترکیب شده و کیفیت کار را دو چندان می کند.

در ساخت میز تلویزیون تمام خمره ای از انواع روکش های چوبی می توان استفاده کرد و همچنین میز تلویزیون تمام خمره ای در رنگ های طلایی، معرق، سفید و روکش کاوازینکو طراحی شده است.روکش کاوازینکو حدود 3000 تنوع رنگ دارد و از روش نانوتکنولوژی ساخته شده است که به روکش های فن آوری شده نیز مشهور است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار است.

در نمونه معرق میز تلویزیون تمام خمره ای ابتدا روکش معرق با دستگاه لیزر برش می خورد و سپس با دست مونتاژ می شود و همین امر باعث کیفیت بالای آن می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما آدرس و شماره تلفن ما را داشته باشید

 

مطالب مرتبط:

ام دی اف/www.galleryparto.com

   چوب راش\www.galleryparto.com

کاوازینکو\www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

روکش معرق/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com