میز تلویزیون تمام خمره معرق

بازدید : 4081   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول: 170
ارتفاع: 55
عمق: 45
شماره تماس:
09154444590
برای خرید محصولات به سایت زیر مراجعه کنید:
www.seyediwood.ir


با توجه به میز تلویزیون تمام خمره معرق از روکش معرق ساخته شده است جلوه به خصوصی دارد.روکش معرق ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس روکش معرق برش خورده توسط دست مونتاژ می شود.در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق روکش چوب گردو نیز استفاده شده است که با ادغام سایر روکش های چوبی جلوه به خصوصی به میز تلویزیون معرق می دهد.

میز تلویزیون تمام خمره معرق از چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.اسکلت اصلی و پایه های میز تلویزیون تمام خمره معرق از جنس چوب راش می باشد. چوب راش و ام دی اف از مقاومت بالایی در برابر عوامل خارجی برخوردار می باشند و طول عمر بالایی به میز تلویزیون تمام خمره معرق داده است.

بر روی بدنه میز تلویزیون تمام خمره معرق رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش است و علاوه بر نقش نگهداری از سطوح، باعث شفافیت بیشتر میز تلویزیون تمام خمره معرق نیز می شود.میز تلویزیون تمام خمره معرق برای تلویزیون تا 70 اینچ مناسب می باشد.همچنین میز تلویزیون تمام خمره معرق دارای ست آینه و کنسول نیز می باشد.

انواع روکش های چوبی در ساخت میز تلویزیون تمام خمره معرق می توانیم استفاده کنیم.از جمله روکش ملچ، روکش گردو، روکش آکاژو و سایر روکش های چوبی قابل استفاده می باشد.میز تلویزیون تمام خمره معرق از روکش کاوازینکو ایتالیایی  و روکش گردو ساخته شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش ملچ و آکاژو از شفافیت بالاتری برخوردار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

روکش معرق/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www/galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

روکش گردو/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com