میز تلویزیون ناودانی

بازدید : 13632   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
طول ۱۵۰
ارتفاع ۵۵
عرض۴۵
برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


میز تلویزیون ناودانی معرق از ترکیب چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد.ام دی اف به کار رفته در میز تلویزیون ناودانی نسبت به نئوپان از شکل پذیری بالاتری برخوردار است.

میز تلویزیون ناودانی معرق در طول های 150 سانتی متر و 170 سانتی متر طراحی شده است.میز تلویزیون ناودانی معرق 150 سانتی متر برای تلویزیون های 40 تا 50 اینچ و میز تلویزیون ناودانی معرق 170 سانتی متر برای تلویزیون های 50 تا 60 اینچ مناسب می باشد.

روکش معرق میز تلویزیون ناودانی به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و روکش  معرق برش خورده به وسیله دست روی میز تلویزیون مونتاژ می شود. به همین دلیل کیفیت به خصوصی به این میز تلویزیون بخشیده است.انواع روکش های چوبی در ساخت میز تلویزیون ناودانی استفاده می شود و یکی از این روکش ها در واقع روکش گردو است که دارای رگه های طبیعی چوب گردو است و جلوه زیبایی به میز تلویزیون می دهد.

رنگ به کار رفته در این میز تلویزیون از نوع رنگ پولیشی می باشد که حدود 3 میلیمتر روی سطح را پوشیده است.از مزایای این نوع رنگ ضدخش بودن و همچنین شفافیت بالای آن می باشد که کیفیت بالایی به میز تلویزیون ناودانی معرق داده است.

روکش به کار رفته در این میز تلویزیون از نوع روکش کاوازینکو می باشد که به روکش فرآوری شده نیز مشهور است و حدود 3000 تنوع رنگ دارد و یکی از به روز ترین روکش های دنیا می باشد که با روکش چوب گردو ادغام می شود و زیبایی میز تلویزیون ناودانی دو چندان می شود.. همچنین میز تلویزیون ناودانی از روکش گردو نیز ساخته شده است.روکش کاوازینکو نسبت به سایر روکش های موجود در بازار مانند ملچ و آکاژو از کیفیت بالاتری برخوردار است.

میز تلویزیون ناودانی معرق در رنگ های سفید صدفی، سفید کرم خش و طلایی طراحی شده است.همچنین میز تلویزیون ناودانی دارای ست آینه و کنسول، جاکفشی، ویترین و میز عسلی می باشد.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما شماره و آدرس ما را جهت سفارش داشته باشید.

مطالب مرتبط:  

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

معرق/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

روکش گردو/www.galleryparto.com

روکش چوب گردو/www.galleryparto.com

Alternate Text
ahmad پنجشنبه 18 بهمن 1397

بسیار عالی