میز جلو مبلی چهارتیکه

بازدید : 5766   |      

میز جلو مبلی چهار تیکه طلایی
ارتفاع:56
طول:70
عرض:46
شماره تماس:
09154444590
برای خرید اینترنتی این محصول به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir


میز جلو مبلی چهار تیکه در رنگ های طلایی و سفید و معرق طراحی شده است.روکش معرق میز جلو مبلی چهار تیکه به وسیله دستگاه لیزر برش خورده و به وسیله دست مونتاژ می شود.

انواع روکش های چوبی در ساخت میز جلو مبلی چهارتیکه استفاده شده است.در این مدل از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت بالاتری برخوردار است.

میز جلو مبلی چهار تیکه از چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است که چوب راش بدلیل مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی طول عمر زیادی دارد.اسکلت اصلی و پایه های میز جلو مبلی چهار تیکه از چوب راش ساخته شده است.

یکی از ویژگی های میز جلو مبلی چهار تیکه این می باشد که با توجه به اینکه میز ها به صورت کشویی زیر یکدیگر قرار می گیرند فضای کمی را درگیر می کند.

میز جلو مبلی چهار تیکه از چهار عدد میز مجزا تشکیل شده است که با توجه به اینکه وزن سبکی دارند قابل جا به جایی می باشند و به راحتی می توان از آن برای پذیرایی از مهمان استفاده کرد.

بر روی بدنه میز جلو مبلی چهار تیکه رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و نقش نگهداری از سطوح را برعهده دارد.همچنین رنگ پولیشی باعث شفافیت میز جلو مبلی چهار تیکه می شود.همچنین از هر کدام از میز ها می توان به جای میز تلفن و ... نیز استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید آدرس و شماره ما را از صفحه تماس با ما داشته باشید.

مطالب مرتبط: 

ام دی اف/www.galleryparto.com

معرق/www.galleryparto.com

  چوب راش/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com