ویترین ناودانی صندوق دار

بازدید : 5927   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع ۱۹۰
عرض ۷۵
عمق ۴۰
برای خرید اینترنتی این محصول به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


ویترین ناودانی صندوق دار از چوب راش و ام دی اف ساخته شده است.ام دی اف نسبت به نئوپان از فاصله کمتری بین ذرات تشکیل دهنده آن برخوردار است و همین امر باعث شده که ام دی اف استحکام و شکل پذیری بیشتری داشته باشد.

کلاف های ویترین ناودانی صندوق دار که شامل اسکلت اصلی و پایه ها می باشد از چوب راش ساخته شده است.چوب راش نیز از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.همه ی این اوامر باعث شده تا ویترین ناودانی صندوق دار کیفیت، شفافیت و طول عمر بالایی داشته باشد.

در ساخت ویترین ناودانی صندوق دار از انواع روکش های چوبی همچون روکش کاوازینکو ایتالیایی استفاده شده است.روکش کاوازینکو از شفافیت و کیفیت بالایی نسبت به روکش ملچ و آکاژو برخوردار می باشد.در ساخت ویترین ناودانی صندوق دار از روکش چوب گردو نیز استفاده می شود که با روکش کاوازینکو ادغام شده و جلوه به خصوصی به ویترین معرق می دهند.

روکش معرق به کار رفته در ویترین ناودانی صندوق دار ابتدا توسط دستگاه لیزر برش می خورد.بعد از اتمام برش روکش معرق به وسیله دست مونتاژ می شود.بر روی سطوح ویترین ناودانی صندوق دار رنگ پولیشی نیز قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضد خش می باشد و ویترین ناودانی صندوق دار را در برابر ضربه نگهداری می کند و همچنین به ویترین ناودانی صندوق دار شفافیت نیز می بخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

روکش معرق/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com

روکش چوب گردو/www.galleryparto.com