ویترین کوتاه ناودانی

بازدید : 5416   |      

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
ارتفاع:۱۵۸

برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


ویترین کوتاه ناودانی از ترکیب چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است.چوب راش در برابر حشرات چوب خوار و قارچ ها مقاوم می باشد و به همین دلیل طول عمر بالایی دارد.همچنین در ساخت ویترین کوتاه ناودانی از روکش چوب گردو نیز استفاده می شود که با ادغام روکش کاوازینکو ایتالیایی کیفیت و زیبایی ویترین معرق دو چندان می شود.

ویترین کوتاه ناودانی از یکی از انواع روکش های چوبی ساخته شده است که یکی از بهترین و به روز ترین روکش های حال حاضر یعنی روکش کاوازینکو است.روکش کاوازینکو به صورت نانو تکنولوژی ساخته می شود و جلوه بسیار زیبایی به ویترین کوتاه ناودانی می بخشد.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار است.

یکی از بهترین انتخاب ها برای جا دادن اشیاء دکوری ویترین کوتاه ناودانی می باشد که جلوه به خصوصی به دکوریجات می بخشد.ویترین کوتاه ناودانی در رنگ های صدفی؛ روکشی؛ معرق و طلایی خش طراحی شده است که در نمونه معرق ویترین کوتاه ناودانی؛روکش معرق به وسیله دستگاه لیزر برش میخورد و به وسیله دست مونتاژ می شود.

بر روی بدنه ویترین کوتاه ناودانی رنگ پولیشی قرار گرفته است.رنگ پولیشی ضدخش می باشد و علاوه بر نقش نگهداری باعث شفافیت ویترین کوتاه ناودانی نیز می شود.

همچنین شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما شماره و آدرس ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

معرق/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

رنگ پولیشیwww.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com

روکش چوب گردو/www.seyediwood.ir