کنسول دو درب تمام خمره سفید

بازدید : 5470   |      

دو درب تمام خمره سفید
طول 125
ارتفاع 94
عرض 50
برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


کنسول دو درب تمام خمره سفید از جنس چوب راش و ام دی اف ساخته شده است. ستون های اصلی کنسول دو درب تمام خمره سفید از چوب راش ساخته شده است و با توجه به اینکه چوب راش مقاومت بالایی در برابر حشرات و قارچ های چوب دارد طول عمر کنسول دو درب تمام خمره سفید را به طور چشم گیری افزایش می دهد.

در ساخت کنسول دو درب تمام خمره سفید از انواع روکش های چوبی می توان استفاده کرد.کنسول دو درب تمام خمره سفید در رنگ های سفید صدفی، سفید کرم خش، طلایی و معرق طراحی شده است.در نمونه معرق کنسول دو درب تمام خمره معرق آن به وسیله دستگاه لیزر برش می خورد و سپس معرق برش خورده به وسیله دست مونتاژ می شود.همچنین در نمونه معرق کنسول دو درب تمام خمره سفید از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است که نسبت به روکش های ملچ و آکاژو از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار است.

همچنین در ساخت کنسول دو درب تمام خمره سفید از رنگ پولیشی نیز استفاده شده است.بر روی بدنه کنسول دو درب تمام خمره سفید حدود 3 میلیمتر رنگ پولیشی قرار گرفته است که ضد خش می باشد و علاوه بر نقش نگهداری از سطوح باعث شفافیت و کیفیت کنسول دو درب تمام خمره سفید نیز می شود.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

 مطالب مرتبط:

معرق/www.galleryparto.com

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com