کنسول سه درب جناقی

بازدید : 4214   |      

کنسول سه درب جناقی
طول ۱۵۰
ارتفاع۹۵
عرض۴۸
برای خرید اینترنتی به سایت زیر مراجعه بفرمایید:
www.seyediwood.ir
شماره تماس:
09154444590


کنسول سه درب جناقی در رنگ های سفید و طلایی طراحی شده است. همچنین کنسول سه درب جناقی در دو مدل معرق و روکشی ساخته شده است.

کنسول سه درب جناقی مدل معرق ابتدا معرق آن توسط دستگاه لیزر برش می خورد و سپس معرق برش خورده شده توسط دست روی آن مونتاژ می شود؛ به همین دلیل جلوه به خصوصی به کنسول سه درب جناقی می بخشد.

انواع روکش های چوبی در ساخت کنسول سه درب جناقی استفاده می شود.در نمونه روکشی کنسول سه درب جناقی روکش کاوازینکو استفاده شده است.روکش کاوازینکو نسبت به روکش های ملچ، آکاژو و ... از شفافیت و کیفیت بالاتری برخوردار است.

کنسول سه درب جناقی از جنس چوب های راش و ام دی اف ساخته شده است و به اصلاح یک کار تمام چوب می باشد. چوب راش بدلیل مقاومت بسیار بالا از طول عمر بالایی نیز برخوردار می باشد و کیفیت بالایی به کنسول سه درب جناقی بخشیده است.

در ساخت کنسول سه درب جناقی از رنگ پولیشی استفاده شده است. رنگ پولیشی علاوه بر زیبایی، نقش نگهداری از سطح نیز بر عهده دارد .بنابراین باید از تخریب آن‌ها جلوگیری شود چرا که مراقبت از ان برای افزایش عمر ودوام رنگ مهم است که این هدف با استفاده از رنگ پولیشی میسر میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما شماره و آدرس ما را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.galleryparto.com

ام دی اف/www.galleryparto.com

دستگاه لیزر/www.galleryparto.com

معرق/www.galleryparto.com

رنگ پولیشی/www.galleryparto.com

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.galleryparto.com

روکش کاوازینکو/www.galleryparto.com

انواع روکش های چوبی/www.galleryparto.com